Transport towarów Rzeszów

Oferujemy tani i profesjonalny transport towarów Rzeszów - Europa. Gwarantujemy terminowy dowóz na wybrane miejsce, podstawienie auta z kwalifikowanym kierowcą oraz pomoc w załadunku i rozładunku.

Zlecając nam transport ładunków masz zapewniona zgodność z międzynarodowymi przepisami transportowymi, pełne ubezpieczenie przewoźnika oraz terminowość.

Wybierz transport towarów Rzeszów Europa z  Euro trans Handzel

 

Dlaczego nasza firma transportowa do usługi transportowej?

Za cel obieramy sobie profesjonalny transport, co oznacza, że zadbamy o każdy detal usługi transportowej, od odbioru towaru po jego dostarczenie. Posiadamy setki zadowolonych klientów indywidualnych na terenie Polski. O naszym profesjonalizmie który wyróżnia nas spośród

Dostarczamy towary do sklepów, podejmując towar w jednym miejscu, lub kilku tego samego dnia. Nasi specjaliści dbają o przewozy i transporty w sposób profesjonalny dzięki czemu mają Państwo pewność. Nasza firma to spedycja międzynarodowa, co sprawia że nasze doświadczenie zdobyte za granicą przekładamy na jakość usług transportowych dla naszych partnerów biznesowych i osób prywatnych w transporcie krajowym. Naszą firmę kierujemy nie tylko dla Rzeszowa, ale do każdego klienta na terenie kraju - i to całego kraju.

Transport na terenie polski to nasz główny obszar działalności. Nasza spedycja jest wszechstronna, nie ma znaczenia rodzaj ładunku czy usługi. Działamy sprawnie i naszym klientom zapewniamy

 

Specyfika branży transportowej

Firma transportowa działająca również w przeprowadzkach musi charakteryzować się odpowiednimi mocami przerobowymi. Nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejszego rodzaju opóźnienia przy współpracy z klientem.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, posiadamy odpowiednie przygotowanie do skutecznego przeprowadzenia zlecenia. Klienci mają świadomość bezpieczeństwa polegającego na zapewnieniu ciągłości usługi. Zadania i cele którymi nieustannie się zajmujemy, sprawiają że mamy przewagę nad innymi firmami transportowymi.

Cały czas powiększamy pulę usług w ofercie, odpowiadając na zapotrzebowanie klienta. Nasze oddziały pozwalają nam korzystać z zasobów w sytuacjach awaryjnych. Zapraszamy, sprawdź jak działamy i przeprowadzamy profesjonalny transport dla naszych klientów. Szczegóły oferty przedstawiamy klientom na podstronie transportu Rzeszów, ale również na naszej stronie głównej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Transport palet Rzeszów

Przyjmujemy do przewozu paletowane ładunki, każdy transport palet Rzeszów - Europa jest u nas rabatowany zależnie od tonażu nadawanych ładunków.

Mamy także możliwości magazynowania towarów zlecanych do transportu przez klientów.

Jeżeli więc pragniesz wykonać transport palet z Poznania - zadzwoń. Możliwy jest również transport międzynarodowy palet. Nie bez powodu jesteśmy jedną z najlepiej rozreklamowanych firm na frazę: Firmy transportowe Rzeszów. Na terenie Rzeszowa codziennie wykonujemy usługi transportowe, nasze samochody na pewno nie raz przejeżdżały niedaleko Państwa siedziby.

Transport Rzeszów ADR

Realizujemy tani transport materiałów niebezpiecznych z Rzeszowa. Gwarantujemy, że transport ADR Rzeszów - Europa, niezależnie czy cysterną czy zabudową klasyczną, odbywał się będzie zgodnie z normami regulującymi oraz przez kwalifikowanego kierowcę po kursach. Przesyłki niebezpieczne prowadzimy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Nie zdarzyło nam się, aby klient cierpiał na uniedogodnienia podczas transportu.

Słyniemy ze spokoju zapewnianego klientom. Transport międzynarodowy ADR również nie stanowi dla nas problemu. Codziennie wykonujemy kursy na terenie Europy, również podejmując przesyłki z Rzeszowa. Coraz mniejszy odsetek klientów stanowi giełda trans, klient trafia do nas już głównie z polecenia, co tylko potwierdza nasze kompetencje.

Transport mebli Rzeszów

Przeprowadzki to również ciekawy fragment naszej oferty. W ramach naszych usług oferujemy kompleksowy transport mebli Rzeszów - Europa. Dowozimy, składamy, pomagamy w rozładunku i wnoszeniu.

Dzięki nam możesz wykonać bezstresowy i terminowy transport mebli Rzeszów - Europa w niskiej stawce. Oferujemy także możliwość doładunku mebli do ładunku, który już wyjeżdża z Rzeszowa. Takie działania znacząco obniża cenę transportu mebli Rzeszów - Europa

Dowozimy zestawy, meble złożone, rozłożone i meble antyczne. Wykonujemy całkowite przeprowadzki.

Postaw na Eurotrans Handzel - wybierz transport towarów Rzeszów Europa z fachowcami od przewozów.

 

Specyfika transportu w Rzeszowie

Rzeszów jako stolica województwa charakteryzuje się dynamicznym rozwojem transportu, w tym również usług z tym związanych takimi jak przewozy, spedycja, przeprowadzki. Zauważyliśmy to już kilka lat temu, podczas korzystania z giełdy trans .eu, intensyfikacja transportu w Rzeszowie nastąpiła bardzo gwałtownie. Nie jest to dla nas zaskoczeniem. Firma transportowa powinna dbać o dobre, długie relacje z klientem.

Rzeszów jest największym ośrodkiem miejskim Województwa Podkarpackiego, dlatego to głównie w Rzeszowie nasza spedycja wykonuje usługi dla firm w tym regionie. Transport produktów dla firm odbywa się codziennie, nieprzerwanie od kilku lat.

Wszystko wskazuje na to, że Rzeszów nadal pozostanie jednym z najważniejszych dla nas ośrodków w którym będziemy prowadzić usługi naszej spedycji. Setki zadowolonych klientów - przedsiębiorców codziennie poleca nas swoim znajomym, dzięki czemu ufamy, że firma transportowa na rynku Rzeszowskim nie zagrozi naszej pozycji.

Pozostajemy do dyspozycji, jeśli poszukują Państwo takich usług jak:

*usługi transportowe Rzeszów

*Rzeszów transport

*Firma transportowa Rzeszów

*Transport samochodowy

*Spedycja międzynarodowa

*Transport międzynarodowy

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odpowiemy na każde zapytanie zarówno skierowane do nas przez firmy z branży, jak i osoby fizyczne które mają pierwszą styczność z transportem. Z nami Twój towar będzie bezpieczny. Jesteśmy również najlepszym rozwiązaniem dla większych instytucji.

Flota naszej spedycji posiada najnowsze samochody, zachęcamy do skorzystania z możliwości zlecenia transportu lub przeprowadzki w naszej spedycji.

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta