Szukasz pracy?

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Eurotrans Handzel poszukujemy młodych oraz ambitnych osób chcących rozwijać swoje umiejętności w branży transportowej.

Ogłoszenie aktualne do 21.12.2017

Aplikuj na praca@m-handzel.compraca dla spedytora krakow

Główne obowiązki:
* pozyskanie ładunków oraz ich wycena i oferowanie usług w transporcie
* pełna organizacja i kontrola przebiegu procesu transportowego
* budowanie długofalowej relacji między Klientami i przewoźnikami
* monitorowanie jakości świadczonych usług
* kontrola i raportowanie terminowości, kosztów transportu oraz marży
* kompleksowa realizacja zleceń (pozyskanie ładunku, wybór przewoźnika, prowadzenie dokumentacji operacyjnej, monitorowanie statusu zlecenia )

Oczekiwania:
* doświadczenie zawodowe w branży transportowej
* podstawowa wiedza w zakresie spedycji samochodowej w ruchu krajowym /     międzynarodowym
* umiejętność pracy pod presją czasu
* planowanie i perspektywiczne myślenie
* znajomość MS Office
* umiejętność pracy w zespole
* samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja własnej pracy
* umiejętności negocjacyjne
* preferowane wykształcenie wyższe
* preferowana znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( podstawa oraz 30% prowizji z marży )
  •  pracę w młodym, dynamicznym zespole
  •  szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karty multisport, itp)
  • Szkolenia dedykowane dla spedytorów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandytatami.

praca spedycja handzel