Szukasz pracy?

SPEDYTOR KRAJOWY/MIĘDZYNARODOWY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Eurotrans Handzel poszukujemy ambitnych osób, chcących rozwijać swoje umiejętności w branży transportowej.

praca@m-handzel.com

Główne obowiązki:praca dla spedytora krakow

*pozyskanie ładunków oraz ich wycena i oferowanie usług w transporcie

*pełna organizacja i kontrola procesu transportowego

*budowa długofalowej relacji między Klientami i przewoźnikami

* monitorowanie jakości świadczonych usług

* kontrola i raportowanie terminowości, kosztów transportu oraz marzy

* kompleksowa realizacja zleceń (pozyskanie ładunku, wybór przewoźnika, prowadzenie dokumentacji, monitorowanie statusu zlecenia)

Oczekiwania:

* doświadczenie zawodowe w branży transportowej

* podstawowa wiedza w zakresie spedycji samochodowej w ruchu krajowym/międzynarodowym

* umiejętność pracy pod presją czasu

* planowanie i perspektywiczne myślenie

* znajomość MS Office

* umiejętność pracy w zespole

* samodzielność w działaniu i dobra organizacja

* umiejętności negocjacyjne

* preferowane wykształcenie wyższe

* preferowana znajomość języków obcych

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* pracę w dynamicznym zespole

* szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karty multisport, itp)

* szkolenia dedykowane dla spedytorów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji:

*Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

praca spedycja handzel

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta