Transport morski

W transporcie morskim przykładamy ogromną wagęhttp://spedycja-handzel.pl/images/galleries/transport-towarow-statkiem.jpg do pełnej legalności oraz zgodności dokumentów. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu prowadzenia ładunków droga morską i rzeczną pozwala nam zaprezentować finalnie najlepszą ofertę spośró dziesiątek firm transportujących kontenery.

Transport kontenera statkiem z całego świata

W Eurotrans Handzel wyznajemy zasadę, że nie jest ważne skąd trzeba odebrać konter - ważne jest by jego transport był bezpieczny i odpowiednio zaplanowany.

Posiadamy możliwości szybkiej i pewnej wyceny usługi transportu kontenera z dowolnego punktu na świecie - zaufaj nam sprowadziliśmy setki towarfów z Chin, Indii czy Ameryki.

Transport ładunków niebezpiecznych drogą morską

Wśród naszych możliwości oferujemy również odpowiedni transport ładunków niebezpiecznych drogą morską. Dedykowany transport dla klienta jest odpowiednio zabezpieczany przy współpracy specjalistów posiadających uprawnienia.

Zawsze dopasowujemy nasza ofertę transportu morskiego do panujących praw w kraju podjęcia i dostawy - z Eurotrans Handzel Twój ładunek jest bezpieczny.

transport morski