Transport palet

Zajmujemy się transportem transport paletzarówno krajowym i międzynarodowym, towaru na paletach. Nasza flota transportuje palety praktycznie w całej Europie i części Azji - cieszymy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości usług. Gwarantujemy w pełni profesjonalne podejście od momentu planowania aż do wykonania transportu.

Co możesz z nami wysłać?

Oferujemy przewóz częściowy (możliwość doładunku paru palet do wolnej przestrzeni załądunkowej) oraz całopojazdowy.  Każdy transport jest ubezpieczony zgodnie z prawem kraju, do któego się udajemy. Nasz profesjonalny zespół dba o pełną zgodność Twojego zamówienia z transportem w kraju docelowym. Możemy zabrać każdy towar, w przypadku niestandardowych zamówień gwarantujemy odpowiednio wykwalifikowaną załogę. Transport towarów na paletach jest najpopularniejszym i jednym z najbezpieczniejszych, nasi kierowcy sa dodatkowo zobligowani do okresowych czynności sprawdzających stan towaru.

Przewóz palet z paletami?

Wozimy zarówno puste palety prosto od producentów jak i towary na paletach o różnych rozmiarach. Najczęściej przewożonymi przez nas paletami są palety euro o standardowym wymiarze 120x80.

Przewóz palet przemysłowych

Realizujemy także transport palet przemysłowych 120x100 , 120x120 oraz większe niestandardowe palety .

Posiadamy dużą i dopasowaną flotę samochodów, dla wygody przewozu udostępniamy auta z windasmi i wózkami - paleciakami, dzięki czemu jesteśmy w stanie sami załadować towar na palecie oraz rozładować w miejscu docelowym.

Magazyny w całej Europie dla Twoich palet

Mamy dostęp również do magazynów na terenie kraju oraz Unii Europejskiej , w których można bezpiecznie i tanio przechować towar. Posiadamy rozplanowaną siatkę magazynów zgodnie z życzeniami naszych klientów, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu każdy rodzaj towaru trafia do odpowiedniego magazynu (chłodnicze - specjalistyczne)

http://spedycja-handzel.pl/images/galleries/transport-palety.jpg