Przeprowadzka do Trondheim

Trondheim rozdzielające Norwegię na pół, jest dla wielu Polaków prawie niedostępne do zorganizowania odpowiedniej przeprowadzki i transport. Dlatego Eurotrans Handzel gwarantuje, że przeprowadzka do Trondheim z nami będzie odpowiednio przygotowana, terminowa oraz fachowa.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie rzeczy i przeprowadzkach do Trondheim i w okoliczne rejony.

Dojeżdżamy, rozładowujemy, rozkładamy meble z klientem. Zarazem dbamy o odpowiednie ubezpieczenie finansowe i zabezpieczenia techniczne.

Znając norweskie warunki pogodowe, dobieramy zabezpieczenia ładunku (oprócz klasycznych materace/koce/pasy) dbamy także o odpowiednią izolację termiczną.

Z nami przeprowadzka do Trondheim będzie wspaniałą przygodą, zadbamy również o stronę formalno prawną, ponieważ zawsze dopasowujemy się do prawa i licencji miejsca docelowego.

przeprowadzka do Oslo

przeprowadzka do Stavanger

przeprowadzka do Bergen

https://spedycja-handzel.pl/images/norwegia/trondheim.jpeg

Transport mebli do Trondheim

W naszej ofercie znajdziesz także możliwość transportu mebli do Trondheim. Jeżeli pragniesz wysłać transportem kanapę, szafę bądź krzesła z Polski - daj nam znać. Nasze auta są w ciągłym ruchu, dlatego łatwiej nam będzie obsłużyć w niższej cenie doładunek jakiejś rzeczy aniżeli brać samotnie jak inni przewoźnicy - za dużo większe pieniądze.

Gwarantujemy terminowy dojazd, pełną sprawność aut, odpowiednie zabezpieczenia oraz gwarancję, że wszystko dotrze nienaruszone i zaplombowane.

Jeżeli szykuje Ci się przeprowadzka do Trondheim - zadzwoń, pomożemy kompleksowo.

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta