Przeprowadzka Kraków Holandia

Jeżeli interesuje Cię przeprowadzka Kraków Holandia – postaw na fachowców, którzy zadbają o Twój dobytek, zastosują odpowiednie zabezpieczenie oraz pomogą w rozładunku. Gwarantujemy również pomoc i doradztwo w zakresie przepisów panujących w Holandii jeżeli chodzi o kwestie związane z różnymi typami przewożonego towaru.
Każdorazowo przeprowadzka Kraków Holandia z Eurotrans Handzel oznacza, że otrzymujesz ubezpieczenie na Twoje rzeczy, gwarancje dotrzymania terminu pod rygorem kary oraz skład ludzi wnoszących i montujących meble na miejscu.

Wykonujemy przeprowadzki do Holandii z Krakowa od wielu lat w różnych konfiguracjach, obsługujemy wszystkie holenderskie miasta i wsie, gwarantujemy wnoszenie na każde piętro.
W naszej ofercie proponujemy przeprowadzki Kraków – Holandia całopojazdowe oraz w doładunku, który wychodzi dużo taniej.

Transport mebli Kraków Holandia

Wykonujemy także transport mebli z Krakowa do Holandii – przewozimy meble złożone, w pudłach, oraz rozłożone i niewymiarowe. Do transportu mebli wykorzystujemy odpowiednie wózki widłowe oraz poręczne windy przy busach – dzięki temu nie wymagamy żadnej pomocy przy załadunku, nie musimy również obawiać się, że gabarytowe meble nie zostaną właściwie załadowane na pakę.

Odpowiednie opakowanie mebli w przeprowadzce

Nasi fachowcy na podstawie ładunku dobiorą dla Ciebie odpowiednie zabezpieczenie mebli. W przypadku rozłożonych mebli możemy oferować okręcanie folią, gąbki, taśmy oraz odpowiednie przedziały bagażowe – w przypadku mebli wolnostojących oraz niedających się rozkręcić oferujemy odpowiednie ubezpieczenie rantów mebli oraz krawędzi. Odpowiednie zabezpieczenie mebli w przeprowadzce jest niezwykle istotne, już na wyjeździe z Krakowa do Holandii Twoje rzeczy muszą być należycie ułożone i chronione żeby spokojnie przebyć całą długość trasy.

Cena – przeprowadzka Kraków Holandia ?

Z nami możesz liczyć na odpowiednie upusty w zależności od ilości oraz wielkości przewożonych rzeczy. Oszczędności na przeprowadzce do Holandii z Krakowa rozpoczynamy od optymalizacji trasy – wielu przewoźników wybiera niekorzystne dla klienta trasy przelotowe przez co cena przeprowadzki diametralnie rośnie. W Eurotrans Handzel obniżamy koszta transportu rzeczy do Holandii poprzez najkrótszą możliwą trasę dojazdu.

Kolejnym czynnikiem obniżającym cenę przeprowadzki Kraków Holandia jest niewątpliwie kwestia możliwego doładunku. Jeżeli nasze auto już podąża do Holandii z połową paki – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przenieść Twoje mieszkanie za połowę ceny! Z zasady przewoźnicy nie chcą wykonywać doładunków zarabiając krocie na transporcie rzeczy do Holandii solo – w Eurotrans Handzel oferujemy Ci najbardziej korzystny układ z ubezpieczeniem.

Ile kosztuje transport mebli z Holandii do Polski ?

Jeżeli pragniesz powrócić do kraju i interesuje Cię transport mebli z Holandii do Polski – sprawdź czy nasze auto nie wraca już do kraju i nie zabierze Twoich rzeczy dużo taniej! Zapewniamy Ci najszybsze i najtańsze przewozy mebli z Holandii w dowolny punkt Polski.

Pełen cennik – przeprowadzka Kraków Holandia otrzymasz telefonując do nas na wskazane numery – zachęcamy Cię do kontaktu – oszczędzisz czas i pieniądze!

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta