Przeprowadzki Szkocja Polska

Zapewniamy kompleksowe i tanie przeprowadzki Polska Szkocja - stawiając na nas masz pewność bezpiecznego dowozu rzeczy do dowolnego szkockiego miasta.

Wykonujemy przeprowadzki do Szkocji z Polski dla każdego. Niezależnie czy jesteś studentem i szukasz taniego rozwiązania czy dużą firmą - mamy ofertę dla Ciebie. Zawsze jeździmy dopasowanymi do zapotrzebowania klienta autami w celu minimalizacji kosztów przeprowadzek Polska Szkocja. Nasze samochody pomogą w drobnym dowozie szafy, sofy czy okien - zaś duże zestawy mogą przeprowadzić całkowitą relokację domu czy firmy.

Decydując się na przeprowadzki Polska Szkocja z Eurotrans Handzel - zawsze masz gwarantowane ubezpieczenie przeprowadzki.

W naszym zasięgu jest cała Szkocja i wyspy, obsługujemy wszystkie miasta od Glasgow, Edynburg aż po Szetlandy czy Orkady.

A także przeprowadzki do szkockich miast:

Przeprowadzka do Edynburga

Przeprowadzka do Glasgow

Przeprowadzka do Aberdeen

przeprowadzka szkocja

Transport mebli do Szkocji

Naturalnie dowozimy także same meble do Szkocji, realizujemy transport indywidualny i masowy zestawów meblarskich. Transport mebli Polska Szkocja przy większym nakładzie może być rabatowany. Oferujemy także przewozy w doładunku oraz całopojazdowo. Gwarantujemy, że rzeczy dojadą nienaruszone, w dobrym stanie.

Dla osób potrzebujących pomocy zapewniamy ekipę do rozładunku i załadunku.

Z nami wykonasz tani przewóz rzeczy, meble, materiały budowlane oraz wszelkie inne towary mogące być potrzebne osobom decydującym się na przeprowadzkę do Szkocji z Polski.

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta