Transport mebli

W Eurotrans Handzel wykonujemy przewozytransportowanie mebli każdego typu mebli.

Oferujemy także transport mebli o wysokiej wartości z dedykowanym ubezpieczeniem przewozu. Zleć fachowcom transport mebli - zyskaj gwarancję bezpieczeństwa przewozu.

Zapewniamy transport mebli z ustabilizowaniem pasami oraz zabezpieczonych folią. Gwarantujemy dojazd z rzeczami w umówionym terminie, zawsze dajemy 100% bezpieczeństwa transportowanej rzeczy. Prowadzimy także transport instrumentów muzycznych, fortepianów oraz nienormatywnych i gabarytowych rzeczy.

Każdego tygodnia realizujemy przewozy mebli w ramach przewozu towarów (eksport, import, transport krajowy) oraz usługi przeprowadzki na trasach do:

→ przeprowadzki do Norwegii i Szwecji oraz ze Skandynawii do Polski

→ przeprowadzka do Belgii

→ przeprowadzki do Francji

→ przeprowadzka z Włoch do Polski 

→ nasz rozbudowana flota pojazdów oraz przewóźników pozwala na realizację kompleksowych usług przeprowadzek i transportu meblii do każdego kraju w Europie w obydwu kierunkach. 

Masz pytania? Zobacz nasz FAQ przygotowany dot. przeprowadzek do Norwegii.

Transport mebli w Europie

Przewóz rzeczy oraz zestawów meblowych w Europie świadczymy w trybie ekspresowym do podjęcia zlecenia przewozu – aż pod wskazany adres. Rozumiemy jak ważne jest terminowe dowiezienie rzeczy z Polski, każdorazowo osiągamy 100% zgodność z literą umowy przewozu.

Odpowiadając na liczne zapytania dotyczące taniego transportu mebli i materiałów remontowych, do budowy i wyposażenia mieszkań – oferujemy możliwość całopojazdowych załadunków meblami.

W naszych usługach znajdą Państwo również możliwość dowozu mebli pozagabarytowych w przeprowadzkach, wykonujemy transport na terenie całej Europy w najniższych cenach – zawsze także chwalimy się 100% dotrzymaniem terminów.

W Eurotrans Handzel masz pewność, że ładunek będzie bezpiecznie i na czas dostarczony do Ciebie.

Transport szaf i komód ponadwymiarowych

Oferujemy przewozy szaf i komód również ponadwymiarowych, zapewniamy odpowiednią przestrzeń załadunkową do dowolnych zamówień transportu. Nasza elastyczna flota zabierze każdy rodzaj mebli w Europie.

Transportujemy także meble antyczne z odpowiednim zabezpieczeniem finansowym, zapewniamy każdą pomoc w załadunku i rozładunku, jeździmy zawsze z licencjonowanym kierowcą.

transport szaf stolow

Transport mebli wiąże się głównie z przeprowadzkami i należy do najpopularniejszych gałęzi w branży spedycyjno-transportowej. Dotyczy to zarówno przeprowadzek krajowych, zdarzają się również przeprowadzki międzynarodowe. Przewóz mebli może być też związany z przemysłem meblarskim oraz eksportem i importem towarów. Ilość przewożonych mebli i potrzeby z tym związane są różne. Transportowanie mebli może obejmować kilka sztuk lub duże ilości różnych rzeczy. Firmy transportowe dysponują mniejszą lub większą flotą do przewożenia mebli, profesjonalna firma spedycyjno-transportowa zapewni nie tylko transport różnego typu mebli, zadba też o całą logistykę i każdy szczegół z tym związany.

Jak zorganizować transport mebli?

Przyjrzyjmy się temu, co powinien oferować i zapewnić przewoźnik, żeby meble w całości i bezpiecznie dotarły do celu.

Jak wybrać firmę do transportu mebli

Jak wygląda profesjonalna usługa transportu mebli?

Przewóz mebli związany jest z wieloma aspektami, na które warto zwrócić uwagę. Doświadczona firma transportowa zaoferuje transport każdego rodzaju mebli, także w ramach przeprowadzek międzynarodowych. Niezbędna do tego jest rozbudowana flota pojazdów i przewoźników, co pozwala na realizację kompleksowych usług przeprowadzek oraz transportu mebli na przejazdach krajowych, oraz do każdego, i z każdego kraju w Europie. Jak zorganizować transport mebli? Przewozy mebli w ramach przeprowadzek powinny obejmować transport rzeczy, elementów wyposażenia i zestawów meblowych. Opcją jest także transport materiałów remontowych do budowy. Profesjonalna firma transportowa przewiezie również rzeczy i meble ponadwymiarowe i pozagabarytowe, ale też antyczne i o wysokiej wartości, z odpowiednim zabezpieczeniem finansowym, czyli dedykowanym ubezpieczeniem przewozu. Dotyczy to też instrumentów muzycznych, w tym transportu fortepianów.

Przewóz mebli i przeprowadzki

Wybierając firmę transportującą meble warto postawić na sprawdzonego przewoźnika, który zapewnia gwarancję bezpieczeństwa przewozu i transportowanych rzeczy, mogącego pochwalić się zgodnością z literą umowy przewozu oraz ścisłym dotrzymywaniem terminów. Transport i przewóz mebli z licencjonowanym kierowcami to też duży atut. Dobrze, jeśli przewoźnik ma odpowiednią flotę pojazdów, która zapewnia właściwą przestrzeń załadunkową do dowolnych zamówień transportu w Europie oraz do każdego rodzaju mebli. Korzystną opcją jest możliwość cało pojazdowych załadunków meblami. Oczywiście najlepiej, jeśli firma transportowa oferuje pomoc w załadunku i rozładunku

Jak powinien wyglądać bezpieczny transport mebli

Przewoźnik czy firma spedycyjno-transportowa powinna zapewnić transport mebli z ustabilizowaniem pasami oraz z zabezpieczeniem folią. Dzięki temu może dać gwarancję bezpieczeństwa transportowanych rzeczy. Niezwykle ważne jest terminowe dowiezienie towaru, czyli usługa w umówionym czasie. Najlepszy jest tryb ekspresowy od podjęcia zlecenia przewozu, aż po transport pod wskazany adres. Cena nie jest najważniejszym kryterium, atutem będzie jeśli doświadczony i sprawdzony przewoźnik oferuje korzystną. Przeprowadzki i transport mebli powinny dawać pewność, że ładunek będzie dostarczony bezpiecznie i na czas.

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta