Transport mebli

W Eurotrans Handzel wykonujemy przewozytransportowanie mebli każdego typu mebli.

Oferujemy także transport mebli o wysokiej wartości z dedykowanym ubezpieczeniem przewozu. Zleć fachowcom transport mebli - zyskaj gwarancję bezpieczeństwa przewozu.

Zapewniamy transport mebli z ustabilizowaniem pasami oraz zabezpieczonych folią. Gwarantujemy dojazd z rzeczami w umówionym terminie, zawsze dajemy 100% bezpieczeństwa transportowanej rzeczy. Prowadzimy także transport instrumentów muzycznych, fortepianów oraz nienormatywnych i gabarytowych rzeczy.

Każdego tygodnia realizujemy przewozy mebli w ramach przewozu towarów (eksport, import, transport krajowy) oraz usługi przeprowadzki na trasach do:

→ przeprowadzki do Norwegii i Szwecji oraz ze Skandynawii do Polski

→ przeprowadzka do Belgii

→ przeprowadzki do Francji

→ przeprowadzka z Włoch do Polski 

→ nasz rozbudowana flota pojazdów oraz przewóźników pozwala na realizację kompleksowych usług przeprowadzek i transportu meblii do każdego kraju w Europie w obydwu kierunkach. 

Masz pytania? Zobacz nasz FAQ przygotowany dot. przeprowadzek do Norwegii.

Transport mebli w Europie

Przewóz rzeczy oraz zestawów meblowych w Europie świadczymy w trybie ekspresowym do podjęcia zlecenia przewozu – aż pod wskazany adres. Rozumiemy jak ważne jest terminowe dowiezienie rzeczy z Polski, każdorazowo osiągamy 100% zgodność z literą umowy przewozu.

Odpowiadając na liczne zapytania dotyczące taniego transportu mebli i materiałów remontowych, do budowy i wyposażenia mieszkań – oferujemy możliwość całopojazdowych załadunków meblami.

W naszych usługach znajdą Państwo również możliwość dowozu mebli pozagabarytowych w przeprowadzkach, wykonujemy transport na terenie całej Europy w najniższych cenach – zawsze także chwalimy się 100% dotrzymaniem terminów.

W Eurotrans Handzel masz pewność, że ładunek będzie bezpiecznie i na czas dostarczony do Ciebie.

Transport szaf i komód ponadwymiarowych

Oferujemy przewozy szaf i komód również ponadwymiarowych, zapewniamy odpowiednią przestrzeń załadunkową do dowolnych zamówień transportu. Nasza elastyczna flota zabierze każdy rodzaj mebli w Europie.

Transportujemy także meble antyczne z odpowiednim zabezpieczeniem finansowym, zapewniamy każdą pomoc w załadunku i rozładunku, jeździmy zawsze z licencjonowanym kierowcą.

transport szaf stolow

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb

+48 788 867 789‬

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Radosław Wrona

Kierownik oddziału
Spedytor międzynarodowy

+48 694 943 427

 
Dział obsługi klienta
+48 600 651 663