Transport towarów Zielona Góra

Oferujemy tani i profesjonalny transport towarów Zielona Góra - Europa. Gwarantujemy terminowy dowóz na wybrane miejsce, podstawienie auta z kwalifikowanym kierowcą oraz pomoc w załadunku i rozładunku.

Zlecając nam transport ładunków masz zapewniona zgodność z międzynarodowymi przepisami transportowymi, pełne ubezpieczenie przewoźnika oraz terminowość.

Wybierz transport towarów Zielona Góra Europa z  Euro trans Handzel

 

Dlaczego nasza firma transportowa do usługi transportowej?

Za cel obieramy sobie profesjonalny transport, co oznacza, że zadbamy o każdy detal usługi transportowej, od odbioru towaru po jego dostarczenie. Posiadamy setki zadowolonych klientów indywidualnych na terenie Polski. O naszym profesjonalizmie który wyróżnia nas spośród firm transportowych stanowi siła doświadczenia poparta niezliczonymi transportami na terenie całej Europy.

Dostarczamy towary do sklepów, podejmując towar w jednym miejscu, lub kilku tego samego dnia. Nasi specjaliści dbają o przewozy i transporty w sposób profesjonalny dzięki czemu mają Państwo pewność.

Nasza firma to spedycja międzynarodowa, co sprawia że nasze doświadczenie zdobyte za granicą przekładamy na jakość przewozów dla naszych partnerów biznesowych i osób prywatnych w transporcie krajowym.

Naszą firmę kierujemy nie tylko dla Zielonej Góry, ale do każdego klienta na terenie kraju - i to całego kraju.

Transport na obszarze Polski to nasz główny obszar działalności. Nasza spedycja jest wszechstronna, nie ma znaczenia rodzaj ładunku czy usługi. Działamy sprawnie i naszym klientom zapewniamy spokój.

 

Specyfika branży transportowej

Firma transportowa działająca również w przeprowadzkach musi charakteryzować się odpowiednimi mocami przerobowymi. Nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejszego rodzaju opóźnienia przy współpracy z klientem.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, posiadamy odpowiednie przygotowanie do skutecznego przeprowadzenia zlecenia. Klienci mają świadomość bezpieczeństwa polegającego na zapewnieniu ciągłości usługi. Zadania i cele którymi nieustannie się zajmujemy, sprawiają że mamy przewagę nad innymi firmami transportowymi.

Cały czas powiększamy pulę usług w ofercie, odpowiadając na zapotrzebowanie klienta. Nasze oddziały pozwalają nam korzystać z zasobów w sytuacjach awaryjnych.

Zapraszamy, sprawdź jak działamy i przeprowadzamy profesjonalny transport dla naszych klientów. Szczegóły oferty przedstawiamy klientom na podstronie transportu Zielona Góra, ale również na naszej stronie głównej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dla Państwa ważne jest, aby rozpocząć współpracę z taką firmą, na którą warto liczyć. Od tego zależy powodzenia całej operacji, nawet najmniejszy błąd może spowodować przerwę w pracy firmy. W razie potrzeb zasięgnięcia informacji, cały czas mamy pod ręką telefon, aby w przypadku pytań służyć pomocą i aby dzielić między sobą uwagi dotyczące konkretnego transportu.

 

Transport palet Zielona Góra

Przyjmujemy do przewozu paletowane ładunki, każdy transport palet Zielona Góra - Europa jest u nas rabatowany zależnie od tonażu nadawanych ładunków.

Mamy także możliwości magazynowania towarów zlecanych do transportu przez klientów.

Jeżeli więc pragniesz wykonać transport palet z Poznania - zadzwoń.

Możliwy jest również transport międzynarodowy palet. Nie bez powodu Spedycja Handzel jest jedną z najlepiej rozreklamowanych spedycji na frazę: Firmy transportowe Zielona Góra. Na obszarze Zielonej Góry codziennie wykonujemy usługi transportowe, nasze samochody na pewno nie raz przejeżdżały niedaleko Państwa siedziby.

Transport Zielona Góra ADR

Realizujemy tani transport materiałów niebezpiecznych z Zielonej Góry. Gwarantujemy, że transport ADR Zielona Góra - Europa, niezależnie czy cysterną czy zabudową klasyczną, odbywał się będzie zgodnie z normami regulującymi oraz przez kwalifikowanego kierowcę po kursach.

Przesyłki niebezpieczne prowadzimy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Nie zdarzyło nam się, aby klient cierpiał na uniedogodnienia podczas transportu. Klienci czują zatem komfort ze współpracy z nami.

Słyniemy ze spokoju zapewnianego klientom. Transport międzynarodowy ADR również nie stanowi dla nas problemu. Codziennie wykonujemy kursy w całej Europie, również podejmując przesyłki z Zielonej Góry.

Coraz mniejszy odsetek klientów stanowi giełda trans, klient trafia do nas już głównie z polecenia, co tylko potwierdza nasze kompetencje.

Transport mebli Zielona Góra

Przeprowadzki to również ciekawy fragment naszej oferty. W ramach naszej oferty posiadamy kompleksowy transport mebli Zielona Góra - Europa. Dowozimy, składamy, pomagamy w rozładunku i wnoszeniu.

Dzięki nam możesz wykonać bezstresowy i terminowy transport mebli Zielona Góra - Europa w niskiej stawce. Oferujemy także możliwość doładunku mebli do ładunku, który już wyjeżdża z Zielonej Góry. Takie działania znacząco obniżają cenę transportu mebli Zielona Góra - Europa.

Oferujemy transport już z Twojego domu, staramy się w pełni wykorzystać potencjał naszej floty. Napisz do nasm wystarczy że zadasz swoje pytania, a możesz liczyc na to że w zupełności spełnimy Twoje potrzeby w kwestii transportu.

Firma spedycyjna Euro trans Handzel ma swoją siedzibą w wielu Województwach, naszą ofertę przedstawiamy indywidualnie dla każdego klienta. Z nami Twoje meble są bezpieczne!

Dowozimy zestawy, meble złożone, rozłożone i meble antyczne. Wykonujemy całkowite przeprowadzki. Skorzystaj z naszej pomocy przy przeprowadzce do nowego domu.

Postaw na Eurotrans Handzel - wybierz transport towarów Zielona Góra Europa z fachowcami od przewozów.

 

Specyfika transportu w Zielonej Górze

Zielona Góra jako stolica województwa charakteryzuje się dynamicznym rozwojem transportu, w tym również usług z tym związanych takimi jak przewozy, spedycja, przeprowadzki. Zauważyliśmy to już kilka lat temu, podczas korzystania z giełdy trans .eu, intensyfikacja transportu w Zielonej Górze nastąpiła bardzo gwałtownie. Nie jest to dla nas zaskoczeniem. Firma transportowa powinna dbać o dobre, długie relacje z klientem.

Zielona Góra jest największym ośrodkiem miejskim Województwa Lubuskiego, dlatego to głównie w Zielonej Górze nasza spedycja wykonuje usługi dla niejednej firmy w tym regionie. Transport produktów poprzez naszą firmę odbywa się codziennie, nieprzerwanie od kilku lat.

Wszystko wskazuje na to, że Zielona Góra nadal pozostanie jednym z najważniejszych dla nas ośrodków w którym będziemy prowadzić usługi naszej spedycji.

Setki zadowolonych klientów - przedsiębiorców codziennie poleca nas swoim znajomym, dzięki czemu ufamy, że firma transportowa na rynku Zielonej Góry nie zagrozi naszej pozycji.

Pozostajemy do dyspozycji, jeśli poszukują Państwo wykonawców zleceń takich jak:

*usługi transportowe Zielona Góra

*Zielona Góra transport

*Firma transportowa Zielona Góra

*Transport samochodowy

*Spedycja międzynarodowa

*Transport międzynarodowy

*Transport drogowy Zielona Góra

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Odpowiemy na każde zapytanie zarówno skierowane do nas przez firmy z branży, jak i osoby fizyczne które mają pierwszą styczność z transportem. Z nami Twój towar będzie bezpieczny. Jesteśmy również najlepszym rozwiązaniem dla większych instytucji.

Specjalizujemy się w zróżnicowanych zleceniach, ponieważ jesteśmy wszechstronni. Internet pozwala na zawiązanie ciekawych współprac.

Potrafimy dogadać się z każdym i dopasować transport drogowy dla każdego. Dlatego zadzwoni do nas zarówno członek zarządu spółki negocjujący duże stałe transporty w imieniu spółki, czy też osoba prywatna szukająca firmy która przetransportuje meble. Oferujemy bezpłatne konsultacje, a dzięki doświadczeniu sprawimy, że transportowanie rzeczy wszelakich będzie proste.

Poszukujesz metod wysyłki dla firm, sprawdź ofert a na pewno znajdziesz to, czego szukasz - pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Flota naszej spedycji posiada najnowsze samochody, zachęcamy do skorzystania z możliwości zlecenia transportu lub przeprowadzki w naszej spedycji. Napisz czego potrzebujesz, a my dobierzemy odpowiednią metodę na sprawienie aby Twoje towary/produkty znalazły się w szybkim czasie w odpowiednim miejscu. Firma transportowa Zielona Góra - jeśli szukasz takiej to odpowiedzią na Twoje zapytanie jesteśmy my - Eurotrans Handzel.

Zapewniamy, że warto wybrać współpracę z naszą firmą. Korzystanie z naszych usług poleca cała rzesza zadowolonych klientów.

 

 

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta