Transport towarów Zielona Góra

Jeżeli poszukujesz dowolnego typu przewozu, wykonujemy transport towarów Zielona Góra - cała Europa - zadzwoń do nas. Organizujemy przewozy towarów, mebli, rzeczy różnymi typami aut dostawczych. Przewozimy drobnicę (szafy, kanapy, meble) jak i duże ładunki, materiały sypkie czy wielotanożowe ładunki paletowe.

Posiadamy także możliwości transportu niskopodwoziowego z Zielonej Góry, dowozimy maszyny rolnicze i budowlane do zlecającego transport klienta.

Jeżeli potrzebujesz natychmiastowy transport towarów z Zielonej Góry - reagujemy nawet tego samego dnia podstawiając auta!

Transport palet z Zielonej Góry

Decydując się na nasz transport palet z Zielonej Góy do wszystkich punktów Europy i świata, zawsze jesteś ubezpieczony i możesz monitorować w jakim punkcie znajduje się towar. Jako firma z wieloletnią tradycją i szczególnym dbaniem o klienta, posiadamy pełne ubezpieczenie przewoźnika, gwarantujemy terminowy dowóz towarów na paletach z Zielonej Góry.

Mamy także możliwości magazynowania towarów zlecanych do transportu przez klientów.

Jeżeli więc pragniesz wykonać transport palet z Zielonej Góry - zadzwoń.

Transport ADR Zielona Góra

Oferujemy transport ADR Zielona Góra, zarówno materiałów ciekłych jak i stałych materiałów niebezpiecznych. Posiadamy możliwość podstawienia cystern i zestawów zabudowanych wraz z kierowcą przeszkolonym odpowiednio do typu ładunku.

Transport mebli Zielona Góra

Prowadzimy regularny transport mebli z Zielonej Góry w dowolny punkt Europy - dowozimy meble na trasach Zielona Góra - Holandia, Zielona Góra Niemcy jak i również Anglia i Szkocja.

Dowozimy zestawy, meble złożone, rozłożone i meble antyczne. Wykonujemy całkowite przeprowadzki.

Transport mebli antycznych z Zielonej Góry

Dla specjalnie wymagających mebli oferujemy transport z Zielonej Góry dopasowany do wartości ładunku z plombami i odpowiednim ubezpieczeniem.

Decydując się na dowolny transport z Zielonej Góry - z nami masz pewność, że będzie wykonany fachowo, solidnie i na czas.

Postaw na Eurotrans Handzel

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb

+48 788 867 789‬

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Radosław Wrona

Kierownik oddziału
Spedytor międzynarodowy

+48 694 943 427

 
Dział obsługi klienta
+48 600 651 663