Transport mebli

W Eurotrans Handzel wykonujemy przewozytransportowanie mebli każdego typu mebli.

Oferujemy także transport mebli o wysokiej wartości z dedykowanym ubezpieczeniem przewozu. Zleć fachowcom transport mebli - zyskaj gwarancję bezpieczeństwa przewozu.

Zapewniamy transport mebli z ustabilizowaniem pasami oraz zabezpieczonych folią. Gwarantujemy dojazd z rzeczami w umówionym terminie, zawsze dajemy 100% bezpieczeństwa transportowanej rzeczy. Prowadzimy także transport instrumentów muzycznych, fortepianów oraz nienormatywnych i gabarytowych rzeczy.

Transport mebli w Europie

Przewóz rzeczy oraz zestawów meblowych w Europie świadczymy w trybie ekspresowym do podjęcia zlecenia przewozu – aż pod wskazany adres. Rozumiemy jak ważne jest terminowe dowiezienie rzeczy z Polski, każdorazowo osiągamy 100% zgodność z literą umowy przewozu.

Odpowiadając na liczne zapytania dotyczące taniego transportu mebli i materiałów remontowych, do budowy i wyposażenia mieszkań – oferujemy możliwość całopojazdowych załadunków meblami.

W naszych usługach znajdą Państwo również możliwość dowozu mebli pozagabarytowych w przeprowadzkach, wykonujemy transport na terenie całej Europy w najniższych cenach – zawsze także chwalimy się 100% dotrzymaniem terminów.

W Eurotrans Handzel masz pewność, że ładunek będzie bezpiecznie i na czas dostarczony do Ciebie.

Transport szaf i komód ponadwymiarowych

Oferujemy przewozy szaf i komód również ponadwymiarowych, zapewniamy odpowiednią przestrzeń załadunkową do dowolnych zamówień transportu. Nasza elastyczna flota zabierze każdy rodzaj mebli w Europie.

Trtansportujemy także meble antyczne z odpowiednim zabezpieczeniem finansowym, zapewniamy każdą pomoc w załadunku i rozładunku, jeździmy zawsze z licencjonowanym kierowcą.

transport szaf stolow