Transport morski

W transporcie morskim przykładamy ogromną wagęhttps://spedycja-handzel.pl/images/galleries/transport-towarow-statkiem.jpg do pełnej legalności oraz zgodności dokumentów. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu prowadzenia ładunków droga morską i rzeczną pozwala nam zaprezentować finalnie najlepszą ofertę spośród dziesiątek firm transportujących kontenery.

Transport kontenera statkiem z całego świata

W Eurotrans Handzel wyznajemy zasadę, że nie jest ważne skąd trzeba odebrać konter - ważne jest by jego transport był bezpieczny i odpowiednio zaplanowany.

Posiadamy możliwości szybkiej i pewnej wyceny usługi transportu kontenera z dowolnego punktu na świecie - zaufaj nam sprowadziliśmy setki towarfów z Chin, Indii czy Ameryki.

Transport ładunków niebezpiecznych drogą morską

Wśród naszych możliwości oferujemy również odpowiedni transport ładunków niebezpiecznych drogą morską. Dedykowany transport dla klienta jest odpowiednio zabezpieczany przy współpracy specjalistów posiadających uprawnienia.

Zawsze dopasowujemy nasza ofertę transportu morskiego do panujących praw w kraju podjęcia i dostawy - z Eurotrans Handzel Twój ładunek jest bezpieczny.

transport morski

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

Kierownik Regionalny

Daniel Handzel

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel 500-653-606

Administracja i księgowość:

[email protected]

[email protected]

Kierownik oddziału Jordanów

Adrian Handzel

+48 736 332 731

[email protected]

Kierownik oddziału Gdańsk

Marcin Szczepańczyk

+48 694 943 427

[email protected]

 

Kierownik oddziału Skawina

Damian Baran

+48 600 651 542

[email protected]

Kierownik oddziału Rzeszów

Kamil Szeląg

+48 662 308 480

[email protected]