Transport morski

W transporcie morskim przykładamy ogromną wagęhttps://spedycja-handzel.pl/images/galleries/transport-towarow-statkiem.jpg do pełnej legalności oraz zgodności dokumentów. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu prowadzenia ładunków droga morską i rzeczną pozwala nam zaprezentować finalnie najlepszą ofertę spośród dziesiątek firm transportujących kontenery.

Transport kontenera statkiem z całego świata

W Eurotrans Handzel wyznajemy zasadę, że nie jest ważne skąd trzeba odebrać konter - ważne jest by jego transport był bezpieczny i odpowiednio zaplanowany.

Posiadamy możliwości szybkiej i pewnej wyceny usługi transportu kontenera z dowolnego punktu na świecie - zaufaj nam sprowadziliśmy setki towarów z Chin, Indii czy Ameryki.

Transport ładunków niebezpiecznych drogą morską

Wśród naszych możliwości oferujemy również odpowiedni transport ładunków niebezpiecznych drogą morską. Dedykowany transport dla klienta jest odpowiednio zabezpieczany przy współpracy specjalistów posiadających uprawnienia.

Zawsze dopasowujemy nasza ofertę transportu morskiego do panujących praw w kraju podjęcia i dostawy - z Eurotrans Handzel Twój ładunek jest bezpieczny.

transport morski

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb

+48 788 867 789‬

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta