Transport na lawecie

https://spedycja-handzel.pl/images/galleries/laweta-lora.jpgOferujemy transport aut na lawecie z Niemiec, Francji, Anglii oraz wszystkich krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy terminowy dowóz oraz pewność bezpieczeństwa ładunków. Posiadamy do tego celu specjalistyczne samochody w konfiguracjach ilościowych dla przewożenia aut oraz specjalne zestawy dla aut przemysłowych . Wykonujemy usługi dla firm i klientów detalicznych. Sprawdź naszą ofertę transportu samochodu na lawecie lub lorze.

Rabaty przy transporcie większej ilości aut lawetą

Możemy zabrać dowolną ilość samochodów z Niemiec czy Anglii, od jednej sztuki aż po setki. Przewozimy zarówno małe samochody jak i duże, dobieramy i ubezpieczamy transport tego typu. Przewozimy auta zabytkowe a także różnego rodzaju maszyny, widlaki, koparki itp.

Standardową usługę transportu auta na lawecie obejmuje ubezpiecznie OPC na kwotę co najmniej 250 tysięcy euro. Na życzenia klienta istnieje możliwośc zwiększenie kwoty ubezpieczenia.

Każdy pojazd transportowy wyposażony jest w hydraulicznie sterowaną platformę oraz wciągarkę, dzięki czemu auto zostanie bezpiecznie i szybko załadowane. Każdy transport jest ubezpieczony adekwatnie do ładunku oraz posiada gwarancję zgodności z literą przepisów transportowych danego kraju .

Zamów transport aut lorą czy lawetą u fachowców

Zamówienie transportu auta na lawecie z Niemiec czy Francji to jeden telefon. Już w pierwszym kontakcie wycenimy przewóz Twojego auta i podamy czas dostawy. Mamy duże doświadczenie w transporcie aut z Anglii, gwarantujemy terminową realizację zlecenia.

Wybierając Eurotrans Handzel do przewozu Twoich samochodów na lawecie, wybierasz bezpieczeństwo oraz gwarancje terminowości dostawy.

5 głównych zasad transportu samochodów w naszej firmie

  • Stały kontakt z klientem na każdym etapie trasy
  • Ustabilizowanie przewożonego auta sprawdzane w 4 punktach kluczowych
  • Specjalne opakowanie plandeką aut na najazdach (jeśli wymagane)
  • Indywidualny dobór szybkiej trasy w celu zminimalizowania ekspozycji auta na warunki atmosferyczne
  • Ustalone postoje w celu kontroli jakości przygotowanego transportu w drodze

Dodatkowo, nasi kierowcy zobowiązani są do wykonbania dokumentacji fotograficznej przewożonego samochodu - na życzenie klienta zdjęcia udostępniane są na bieżąco, dzięki czemu mogą Państwo być pewni bezpieczeństwa przewozu samochodu na lawecie, na każdym etapie transportu. 

transport samochodów do polski laweta

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb

+48 788 867 789‬

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta