Przeprowadzka do Oslo

Jeżeli postawiłeś, że przeprowadzka do Oslo będzie spełnieniem Twoich planów - pomyśl o fachowcach, którzy bez względu na pogodę dostarczą bezpiecznie Twój dobytek na miejsce.

Transport mebli, szaf czy stołów samolotem nie wchodzi w grę ze względu na wysokie koszta, dlatego warto zadzwonić do Spedycji Eurotrans Handzel, która zorganizuje przeprowadzkę do Oslo w najbardziej korzystny sposób.

Jeżeli zachodzi potrzeba potrafimy łączyć drogę morską i lądową, działamy z ekipami mającymi możliwość rozłożenia i złożenia mebli na miejscu.

Zawsze obligujemy ekipę do pomocy we wnoszeniu i ładowaniu rzeczy podczas przeprowadzki do Oslo. Wykonaliśmy setki transportów do Norwegii, dojeżdżamy w każdy rejon Oslo i pomagamy w każdej sytuacji.

przeprowadzka do oslo

Transport mebli do Oslo

Podejmując się przeprowadzki, wykonujemy profesjonalny transport mebli do Oslo - w odróżnieniu od innych, dbamy o Twój ładunek zanim jeszcze znajdzie się w transporcie.

Jako profesjonalna firma przeprowadzkarska zapewniamy odpowiednie ubezpieczenie transportu mebli, gwarantujemy załadunek w wyznaczonym umową terminie, zabezpieczamy odpowiednio każdy mebel (w użyciu stosujemy folie, materace, specjalne koce, wkładki papierowe i kartonowe oraz pasy mocujące - wielopunktowe)

Dzięki takiemu przygotowaniu przeprowadzka do Oslo wraz z pełnym transportem mebli i rzeczy odbywa się bezpiecznie, niezależnie od warunków zewnętrznych.

Każda przeprowadzka jest ubezpieczona

Dbając o Twój ładunek ubezpieczamy każdy transport do wielokrotności wartości dobytku. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność finansową za jakiekolwiek losowe wydarzenia mające miejsce na trasie a wpływające na warunki umowy.

Sprawdź także

przeprowadzka do Bergen

przeprowadzka do Trondheim

przeprowadzka do Stavanger

Zachęcamy do kontaktu, aby przeprowadzka do Oslo bya dla Ciebie przyjemną przygodą.

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb

+48 788 867 789‬

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta