Przeprowadzka do Stavanger

Nadmorskie Stavanger kusi do zamieszkania niespotykanym klimatem, przeprowadzka do Stavanger to jednak przedsięwzięcie dla profesjonalistów - sprawdź nasze możliwości.

Każdorazowo przygotowujemy zoptymalizowaną trasę z Polski do Stavanger.

Gwarantujemy ubezpieczenie przeprowadzki przewyższające wielokrotnie wartość transportowanego dobytku. Zapewniamy pełną legalność i zgodność z norweskimi przepisami transportowymi.

Twoje meble i rzeczy podczas przeprowadzki do Stavanger będą odpowiednio ubezpieczone pasami mocującymi, kocami oraz materacami. Zaś przedmioty szklane i kruche dodatkowo objęte będą kartonami i papierami.

Nasza ekipa od przeprowadzek do Stavanger ma obowiązek pomóc we wnoszeniu i rozstawianiu mebli i rzeczy wedle Państwa życzenia.

przeprowadzka do Oslo

przeprowadzka do Trondheim

przeprowadzka do Bergen

przeprowadzka stavanger

Transport mebli do Stavanger

Każdy transport mebli do Stavanger wykonujemy w obniżonej w stosunku do konkurencji cenie, ponieważ jeździmy tą trasą regularnie i możemy dawać obniżone ceny dzięki możliwości doładunku. Wybierając transport np[. wersalki do Stavanger w doładunku zapłacą u nas Państwa nawet o 50% mniej niż w konkurencyjnej firmie przeprowadzkarskiej - ponieważ nasze auto już tam jedzie i może zabrać dodatkowy towar.

Zachęcamy do transportu mebli do Stavanger, zawsze będzie najtaniej.

Jeżeli przeprowadzka do Stavanger będzie miała ponad 20 metrów sześciennych kubatury możesz liczyć na rabat - daj nam znać!

Skontaktuj się z nami

Dział transportu i spedycji:

KIEROWNIK REGIONALNY

+ 48 881 211 591

Zarząd i kierownictwo firmy:

Dawid  Handzel

+48 500 653 606

Administracja i księgowość:

Karolina Głąb‭

+48 600 651 542

ksiegowosc@m-handzel.pl

biuro@m-handzel.com

ODDZIAŁ JORDANÓW

Adrian Handzel

Kierownik oddziału

+48 736 332 731

adrian.handzel@m-handzel.pl

ODDZIAŁ SKAWINA

Dział obsługi klienta